Wynajem symulatora

  • 1 godzina – 59 zł/osoba
  • 2 godziny – 99 zł/osoba
  • Karnet 5 godzin – 245 zł/osoba
  • Karnet 10 godzin – 450 zł/osoba

FAQ

Prawie każdy. Aby skorzystać z symulatora musisz mieć minium 150 cm wzrostu (mamy też jeden mniejszy na minimum 140 cm wzrostu, a z poduchą za plecami nawet 130 cm).

Nie możesz być chory na epilepsję. Bardzo silna choroba lokomocyjna może spowodować dyskomfort.

Symulator jest dla każdego, od początkującego do zaawansowanego kierowcy. Jeśli nigdy nie jeździłeś samochodem także możesz spróbować, sugerujemy jednak wtedy skorzystanie z krótkiego szkolenia dla początkujących.

Standardowo pracujemy w godzinach 17-22  od Poniedziałku do Piątku i 12-22 w Soboty i Niedziele.
Otwieramy tylko na czas wcześniej zamówionych rezerwacji.

Jako, że aktywnie uczestniczymy w różnych zawodach i wydarzeniach na torach zdarzyć się może także, że będziemy zamknięci w inne dni.
Naszą dostępność możesz sprawdzić na stronie REZERWACJE.

Najprościej poprzez system Reservise dostępny na naszej stronie REZERWACJE oraz w aplikacji Reservise dostępnej na systemy Android i iOS. Rezerwując i opłacając wcześniej rezerwację przez internet będziesz mógł skorzystać z promocyjnej ceny.

Możesz to zrobić także telefonicznie: 605 407 404 lub kontaktując się z nami przez wiadomość na Facebook.

Tak, ale pod pewnymi warunkami. Możesz to zrobić bezpłatnie za pomocą aplikacji Reservise maksymalnie na 5 godzin przez terminem rezerwacji, którą chcesz anulować. Jeśli po prostu nie pojawisz się w umówionym terminie będziemy oczekiwać opłacenia rezerwacji.

Najważniejsze: dobry humor 🙂
… a poza tym: w miarę luźne i wygodne ubranie (podczas jazdy robi się gorąco),  sportowe buty z płaską podeszwą (najlepiej takie przeznaczone do jazdy) oraz rękawice do jazdy (jeśli takich nie masz będziesz mógł je u nas wypożyczyć lub kupić).

Jeśli chciałbyś potrenować w „pełnym umundurowaniu”, oczywiście zapraszamy, weź ze sobą kombinezon, kask, itp. Też tak czasem trenujemy 😉

Oczywiście. Pomożemy i wytłumaczymy wszystko czego będziesz potrzebować. Jeśli wybierzesz się do nas pierwszy raz i nigdy nie jeździłeś na symulatorze, poproś o szkolenie „pierwsze kroki”. Zajmie to kilkanaście minut czasu twojej pierwszej wizyty, ale na pewno warto.

Możesz także skorzystać z naszych indywidualnych szkoleń. Program dopasujemy do tego co chciałbyś osiągnąć. Zapytaj w recepcji.

Jasne. Jeśli Twoja rodzina czy znajomi nie będą chcieli korzystać z symulatorów będą mogli usiąść na wygodnych sofach i zaczekać, w międzyczasie oglądając np. wyścigi 😉

Możesz także zaprosić grupkę znajomych, dla których zorganizujemy wspólną rywalizację, gdzie będziecie się mogli ścigać razem na torze.

Spróbuj swoich sił

za kierownicą super samochodów, aut wyścigowych, rajdowych i bolidów na kilkudziesięciu torach wyścigowych.

ZAREZERWUJ